Запалімо свічку, хай зігріє душі усіх, кого забрав голодомор

28.11.2015 16:48

Запалімо свічку, хай зігріє душі усіх, кого забрав голодомор

Сьогодні 28 листопада у школі приспущено Державний прапор України, яка долучилися до проведення акції "Запали свічку!".

28 листопада -- скорботний день для всього українського народу. Голодомор 1932-1933-го років назавжди увійшов в нашу історію як велика трагедія, наслідки якої затьмарили своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття.

О 16.00 разом із загальнонаціональною хвилиною мовчання відбудеться традиційна громадська акція "Запали свічку пам’яті".
Кожен громадянин може запалити свічку і встановити її на підвіконні, ушанувавши таким чином пам’ять мільйонів українців, яких було вбито голодом.

Запалімо свічку, хай зігріє душі усіх, кого забрав голодомор.